الکتروموتور دماگ آلمان

الکتروموتور در جرثقیل های سقفی تامین کننده نیروی محرکه، در جابجابی های صنعتی می باشند. کارکرد سیستم جرثقیل تا حد زیادی به توان و کیفیت الکتروموتور آن دارد. شرکت Demag تولید کننده این الکتروموتورها برای جرثقیل های سقفی است. این الکتروموتورها را میتوان در زمینه های مختلف صنعتی جهت تولید نیروی محرکه به کار بست.

 

 

 

الکتروموتورهای ساخت شرکت دماگ قابل استفاده در زمینه های مختلف صنعت با بهره وری بالا می باشند. تمامی این الکتروموتورها دارای گیربکس های اختصاصی جهت استفاده در زمینه های مهندسی طراحی شده اند، الکتروموتورهای ساخت شرکت دماگ به دو دسته کلی تقسیم می شوند: الکتروموتورهای ترمز سیلندر روتور

الکتروموتور ترمز سیلندر روتور

الکتروموتورهای ترمز سیلندر روتور با بهروری بیشتر در ترمز گیری، قابلیت استفاده مداوم در زمان طولانی را دارد. حداکثر توان خروجی این دسته از موتورها ۴۵ کیلوات می باشد. گیربکس های اختصاصی برای این نوع از موتورها طراحی شده که قابلیت استفاده در صنایع مختلف را فراهم می آورد؛ همچنین راندمان درایو از نوع کنترل جریان  می باشد که بهره وری بالایی دارد.

 

 

الکتروموتور روتور کونیکی

الکتروموتورهای روتور کونیکی شرکت دماگ در توان های خروجی مختلف حداکثر تا ۵۵ کیلوات توان، برای ترمز گیری های پی در پی و سنگین طراحی شده است.
موتورهای نوع روتور کونیکی در پروژه هایی که ایمنی و دقت در ترمز گیری مهم است، گزینه مناسبی هستند. ترمز گیری با کارآیی  و بالا ویژه گی اصلی این دسته از موتورهاست. این موتورها می توانند به واسطه یک کوپلینگ فلزی به گیربکس های سیلندر روتور برای استفاده در زمینه های دیگر متصل شوند.

 

 

اتصال دونوع الکتروموتور های نوع ترمز سلیندر روتور و روتور کونیکی به گیربکس

 

modir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *